Kontakt

tel. 500 66 86 86

biuro@galeriabasenow.pl

Galeria Basenów - Kontakt

Dotpay

Chemochlor Tabletki Multifunkcyjne 20g - 5KG Chemoform

Chemia basenowa
200
PLN
Chemochlor Tabletki Multifunkcyjne 20g - 5KG Chemoform
out_of_stock
Dostępność:
brak towaru
Cena: 200,00 zł
Cena netto: 162,60 zł
szt.
Ocena:
(Ilość ocen: 0)

Chemochlor Tabletki Multifunkcyjne 20g - 5KG Chemoform

Czy pamiętasz sytuacje, gdy wspólnie z rodziną chciałeś zażyć letniej kąpieli nad jeziorem, a woda nie była najlepszej czystości? Nie od dziś wiadomo, że duże skupiska wodne to często miejsca z wieloma bakteriami.

Warto więc zainwestować we własny basen. To Ty decydujesz kiedy wymieniasz wodę, a jedynymi osobami jakie z niego korzystają to Twoi bliscy. Nie sposób jednak zachować czystości przez cały czas użytkowania.

Idealnym rozwiązaniem jest wówczas chemia basenowa. To właśnie dzięki niej woda w Twoim basenie zachowa czystość i świeżość. Jej niezwykle łatwy sposób użytkowania sprawi, że korzystanie z chemii basenowej będzie prawdziwą przyjemnością, a koszty z wymianą wody zostaną ograniczone do minimum.

Zaproś wakacje do Twojego domu!

 

Tabletki 20g bardzo wolno rozpuszczalne, multifunkcyjne do stałego stosowania. Zapewniają dezynfekcję chlorową, zapobiegają powstawaniu glonów (działają globostatycznie) oraz ułatwiają fluokulację.

Wielofunkcyjny preparat 4w1 w formie tabletek do stałej dezynfekcji wody basenowej.

 

Dezynfekcja poprzez ok. 90% aktywnego chloru

Zapobiega powstawaniu glonów

Flokulacja zawiesin

Stabilizacja wartości pH

Bardzo wolno rozpuszczalne

 

STOSOWANIE:

1 tabletka 20g wystarcza na 2m3 wody basenowej, należy włożyć ją do pływaka lub skimera. Zależnie od stanu pogody, temperatury wody i ilości kąpiących się. Działanie tabletki wystarcza na około tydzień czasu. Zaleca się utrzymanie zawartości chloru wolnego w niecce basenu kąpielowego na poziomie 0,6mg/l i wartości pH 7,0 do 7,4 (wg normy DIN)

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl